300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Bet365 mobiliosios programėlės apžvalga: Android ir iOS

betting apps

Bet365, klientų mėgiama ir gerbiama, lažybų bendrovė. Kai jie pristatė savo lažybų programėlę, mums buvo sunku sulaikyti entuziazmą ir nesidžiaugti nauju produktu. Buvo įdomu ką bet365 programėlė gali pasiūlyti . Patogumas lažinantis per mobiliąją programėlę gali atrodyti sudėtingas, tačiau Bet365 įrodė, kad programėlė gali pasiūlyti bet ką, ką siūlo bet kuri internetinė svetainė.

Šioje apžvalgoje pasidalinsiu savo patirtimi, naudojantis Bet365 mobiliąja lažybų platforma. Išsamiai aprašysiu jos privalumus ir, mano manymu, silpnąsias programėlės puses.

 

Vartotojo patirtis

Būsiu tiesiog atviras. Bet365 programėlė visiškai pranoko mano lūkesčius. Ir kaip aistringas mobiliųjų žaidėjas, pagyrų šiai programėlei negailėsiu . Per daugelį metų naudojausi daugybe lažybų programėlių ir nedvejodamas Bet365 programėlę priskirčiau prie penkių geriausių mano naudotų . Ir, tiesą sakant, kuo daugiau ja naudojuosi, tuo labiau ji man patinka. Manau, kad dizainas ir navigacija yra patogūs ir intuityvūs, o svarbiausia, kad ją buvo lengva atsisiųsti ir įdiegti į mobilųjį įrenginį. Iš tikrųjų užteko vos kelių akimirkų, kad programa būtų įdiegta ir veiktų.

Kaip ir buvo galima tikėtis, galėjau atlikti statymus tiek prieš rungtynes, tiek žaidimo metu, o įvairi informacija padėjo man nustatyti statymo vertę. Kad ir kokiu mobiliuoju įrenginiu naudočiausi – telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, Bet365 mobili programėlė suteikė man viską, ko reikėjo statymams atlikti ir stebėti. Galėjau atlikti statymus už daugybę sporto šakų ir lygų tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio, o statymai buvo atliekami ir patvirtinami vos per kelias akimirkas.

Taip pat galėjau išsigryninti pinigus iš savo Bet365 Android programėlės sąskaitos. Tai yra viena geriausių Bet365 programėlės funkcijų. Galimybė be vargo išsigryninti pinigus iš savo statymų per mobilųjį įrenginį buvo geriausia šios programėlės savybė. Viskas, ką galiu pasakyti, tai tik pačios nuoširdžiausios pagyros .

 

Kaip atsisiųsti Bet365 programėlę?

Be jokių abejonių galiu pasakyti, kad bet365 programėlė buvo viena iš lengviausiai atsisiunčiamų ir įdiegiamų lažybų programėlių. Atsisiųsti ir įdiegti Bet365 programėlę Android įrenginiui užtruko vos kelias minutes. Tai buvo tikrai taip paprasta. Po kelių minučių jau galėjau atlikti statymus per programėlę, išsiimti pinigus ir stebėti tiesioginius rezultatus, statistiką ir transliacijas.

Štai instrukcijos kaip parsisiųsti Bet365 programėlę:

iOS įrenginiams

 1. Atsidarykite Apple store programėlę telefone;
 2. Paieškos juostoje įveskite Bet365;
 3. Inicijuokite atsisiuntimą ir palaukite, kol programėlė bus įdiegta;
 4. Prisijunkite ir pradėkite mėgautis svetaine.

Android įrenginiams

 1. Apsilankykite Bet365 pagrindiniame puslapyje naudodami Android įrenginį;
 2. Spustelėkite Bet365 Android nuorodą, kad atsisiųstumėte APK failą;
 3. Parsisiuntę failą, patvirtinkite jį ir atlikite pakeitimus savo įrenginyje, jei prašoma;
 4. Atsisiuntę atsidarykite programėlę ir pradėkite žaisti.

bet365 labozy app

 

Statymai gyvai

Lažybos gyvai yra didžiulė Bet365 mobilios programėlės atrakcija. Specialus in-play skyrius apima populiariausias sporto šakas ir jame visada rasite daugybę lažybų variantų. Lažybų dalyviai gali atlikti statymus vykstant rungtynėms ir kintant koeficientams.

Bet365 lažybos suteikia dalyviams galimybę atlikti statymus žaidžiant už įvairias sporto šakas, lygas ir rinkas. Jei esate futbolo gerbėjas, Bet365 lažybos gyvai turi išsamiausią in play futbolo lažybų rinkų meniu, kokį tik galite įsivaizduoti.

Nesvarbu, už kokią sporto šaką norėtumėte lažintis, Bet365 lažybos gyvai turės ką pasiūlyti. Nesvarbu, ar tai būtų futbolas, tenisas, krepšinis, ledo ritulys, beisbolas, kriketas, golfas, žirgų lenktynės, kurtai ir t. t., B et365 in play lažybų rinkas galėsite stebėti ir už jas statyti.

 

Bet365 programėlės mokėjimų būdai

Čia apžvelgiame visus mokėjimo būdus.

Bet365 pinigų išmokėjimas

Tai nėra prieinama visiems statymams, kuriuos atliksite svetainėje, tačiau Bet365 siūlo pakankamai dosnias pinigų išmokėjimo galimybes. Galite tiesiog pereiti prie šiuo metu atliekamų statymų ir, jei norite, vos vienu mygtuko paspaudimu išsigryninti pinigus.

Bet365 pinigų išmokėjimas

Kai norite atlikti statymą Bet365 programėlėje, pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų sąskaita yra papildyta. Jei jau anksčiau įnešėte pinigų, galite pradėti, tačiau jei pinigų įnešę nebuvote , pirmiausia turite papildyti savo sąskaitą, bet kuriuo iš šių galimų mokėjimo būdų:

Mažiausia suma, kurią turite įnešti vienu metu yra 10 EUR.

Kai iš tikrųjų papildysite savo sąskaitą, tada galėsite tiesiog pasirinkti sporto šaką, už kurią norėtumėte statyti, susirasti norimą rinką ir įvesti pageidaujamą statymą. Norėdami užbaigti procesą, tiesiog spustelėkite „ atlikti statymą“ ir laukite, kol statymas įvyks .

 

Klientų aptarnavimas

Jei jums reikia pagalbos ar turite klausimų, Bet365 palaikymo komanda yra pasiekiama 24 valandas per parą ir gali atsakyti, į bet kokius klientų klausimus. Su jais galite susisiekti telefonu, el. paštu arba mano mėgiamu būdu – tiesioginiu pokalbiu.

Pagalba gyvai teikiama per Bet365 mobiliąją programėlę arba jų svetainėje. Aš tai išbandžiau ir per kelias sekundes buvau sujungtas su klientų aptarnavimo tarnybos atstovu. Man pasirodė, kad darbuotojas buvo draugiškas ir gana paslaugus. Sąmoningai uždaviau keletą gana akivaizdžių klausimų, kuriuos gali užduoti naujas klientas, ir gavau tikslius atsakymus, kurie buvo aiškiai paaiškinti.

 

Apibendrinimas

Asmeniškai man Bet365 yra viena iš funkcionaliausių sporto lažybų programėlių, kurias naudojau 2022 metais. Bet365 programėlėje įdiegė beveik visas pagrindines funkcijas. Programėlėje galite ir įmokėti, ir išsiimti lėšas, tiesiogiai žiūrėti įvairius sporto renginius, atlikti tiesioginius statymus ir kalbėtis su pagalbos komanda naudodami tiesioginio pokalbio valdiklį. Be to, kad programėlė turi visas šias pagrindines funkcijas, ją labai lengva naudoti dėl apgalvotos spalvų schemos ir matomų nuorodų į įvairias sporto šakas ir rinkas. Tai neabejotinai programėlė, kurią rekomenduočiau.

 

Pliusai ir minusai

Pliusai:

 • Labai greitai programėles atsakas;
 • Palaikomos visos rinkos;
 • Galimos lažybos gyvai.

Minusai:

 • Ne visus statymus galima išgryninti;
 • Didelė minimali įmokos suma (10 EUR).
Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas
DUK. Dažniausiai užduodami klausimai