300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Geriausios biliardo lažybų svetainės

Biliardas yra populiari sporto šaka, kuria mėgaujasi daugybė entuziastų visame pasaulyje. Tiems, kurie nori patirti daugiau įspūdžių, internetinės lažybų svetainės suteikia galimybę biliardas lazybos dėl jaudinančių rungtynių ir turnyrų.

Geriausių biliardo lažybų svetainių sąrašas

Vieta Lažybų tarpininkas Rating Premija Gaukite premiją
1
4.5/5
150% Pasveikinimo Premija iki 100 eurų
ŽaistiSkaityti apžvalgą
2
4.8/5
Pirmo depozito bonusas iki 13,000 INR (~140 eurų)
ŽaistiSkaityti apžvalgą

Kaip lažintis dėl biliardo internete

Biliardo lažybų svetainės

Žemiau pateikiame trumpas ir paprastas žingsnio po žingsnio instrukcijas kaip atlikti biliardas statymai:

 • Pasirinkite patikimą internetinį lažybų organizatorių
  1 žingsnis

  Pasirinkite patikimą ir gerą reputaciją turintį internetinį lažybų tarpininką, kuris siūlo lazybos biliardas galimybes.

 • Susikurkite paskyrą
  2 žingsnis

  Užsiregistruokite ir sukurkite paskyrą pasirinkto lažybų tarpininko svetainėje. Pateikite reikiamą informaciją ir atlikite registracijos procesą. Kai kurie lažybų tarpininkai, prieš leisdami atlikti statymai biliardas, gali reikalauti patvirtinti jūsų tapatybę.

 • Pereikite į biliardo skyrių
  3 žingsnis

  Kai paskyra bus sukurta, pereikite į lažybų tarpininko svetainės biliardo skyrių biliardas lažybos. Ieškokite specialios kategorijos arba skyriaus, skirto biliardas lažybos ir rungtynėms.

 • Atlikite statymus
  4 žingsnis

  Peržiūrėkite turimas biliardo rungtynes ir turnyrus ir pasirinkite tuos, už kuriuos norite statyti. Pasirinkite norimo atlikti statymo tipą, pavyzdžiui, prognozuokite rungtynių nugalėtoją, bendrą pelnytų taškų skaičių ar kitas galimas parinktis. Įveskite norimą statymo sumą ir patvirtinkite statymą.

Biliardo lažybų apžvalga

Billiards
🏟 ️Pirmą kartą pristatytas:XV a.
🏢 Prižiūrinčios organizacijos:WCBS, UMB
🔝 Tarpininkų aprėptisDaugelis patikimų lažybų bendrovių siūlo biliardo lažybų variantus. (pvz., TopSport, 888 sport, William Hill, Unibet
⭐️ PopuliariausiasJAV, JK, Kinija, Filipinai
🌍 Pasaulio čempionatasWPA
🏅 Olimpinė disciplinaBiliardas šiuo metu nėra pripažintas olimpine disciplina, tačiau kai kurios biliardo sporto šakos, pavyzdžiui, snukeris, anksčiau buvo įtrauktos į olimpines žaidynes.

Populiariausi biliardo lažybų premijų tipai

Biliardo lažybose interneto lažybų bendrovės siūlo įvairių rūšių premijas, kuriomis vilioja ir apdovanoja žaidėjus, taip pagerindamos jų lažybų patirtį. Čia pateikiamos populiarios biliardo lažybų premijų rūšys:

 • Registracijos premija: ji skatina naujų žaidėjų pradinį įnašą arba pirmąjį statymą.
 • Įmokos atitikimo premija: atitinka tam tikrą žaidėjo įmokos procentinę dalį, taip padidindama jo statymų biudžetą.
 • Nemokami statymai: Žaidėjai gali statyti nenaudodami savo lėšų, o laimėjimai priklauso nuo konkrečių reikalavimų.
 • Reload premija: Atlygis esamiems žaidėjams už vėlesnius įnašus, skatinantis tęsti statymus.
 • Pinigų grąžinimo premija: grąžina tam tikrą procentą žaidėjo nuostolių kaip premiją, taip skatindama dalyvauti toliau.

Biliardo lažybų bendrovės su geriausiomis premijomis

 • Premija
  300€ pasveikinimo premija bonus
  Žaidėjai, kuriems patinka ir sportas, ir kazino, tikriausiai dievins šią svetainę. Joje yra platus visų rūšių žaidimų ir sporto šakų…
 • Premija
  100€ Pasveikinimo premija
  Šiame straipsnyje aptarsime OlyBet premijos kodą , kurį panaudoję gausite įvairius bonusus, vos atsidarę naują sąskaitą platformoje . Šis lažybų…
 • Premija
  200€ Pasveikinimo Premija
  „BetSafe“ yra viena patikimiausių pasaulyje sporto lažybų bendrovių, daugiausia dėmesio skirianti lažyboms prieš rungtynes ir tiesioginėms lažyboms žaidimo metu. 2006…
 • Premija
  100% Pasveikinimo Premija iki 200€
  Topsport yra pirmoji ir didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje, pradėjusi veikti 2002 m. kaip pirmoji Lietuvoje įsteigta lažybų bendrovė. Bėgant metams…

3 geriausi internetiniai biliardo tarpininkai

Aistringiems biliardas lažybų koeficientai šiandien gerbėjams, norintiems pasinaudoti įdomiomis lažybos dėl biliardas galimybėmis, parengėme geriausių lažybų bendrovių, kurios specializuojasi biliardo lažybose, sąrašą. Šios lažybų bendrovės pelnė gerą vardą dėl išsamių biliardas nemokamos lažybos varžybų transliacijų ir patogių platformų:

 

Optibet

optibet

Optibet, žinoma dėl savo plačių sporto lažybų galimybių, siūlo įvairias biliardo rinkas, konkurencingus koeficientus ir patogią vartotojo sąsają.

 

Olybet

olybet

Ilgą laiką sporto lažybų pramonėje veikianti Olybet siūlo platų biliardo lažybų pasirinkimą, įskaitant pagrindinius turnyrus ir populiarias rungtynes.

 

TopSport

topsport

TopSport, pripažinta dėl plačios sporto aprėpties, siūlo biliardo entuziastams platformą, kurioje galima lažintis dėl įvairių biliardo varžybų, konkurencingų koeficientų ir viliojančių akcijų.

Biliardo lažybų rinkos ir koeficientai

Žemiau pateikiame kelis lažybų patarimai biliardas. Biliardo lažybų rinkos ir koeficientai suteikia entuziastams daugybę galimybių lažintis dėl savo mėgstamos biliardo sporto šakos. Įprastos lažybų rinkos apima rungtynių nugalėtojo, bendro pelnytų taškų skaičiaus, atskirų žaidėjų pasirodymų ir konkrečių rungtynių rezultatų prognozavimą.

Be to, bukmekeriai gali pasiūlyti tiesioginių lažybų parinktis, leidžiančias lažintis vykstančių rungtynių metu. Lažybų koeficientus bukmekeriai nustato remdamiesi tokiais veiksniais kaip žaidėjų reitingai, ankstesni rezultatai ir turnyrų lentelės. Lošėjai gali palyginti ir analizuoti koeficientus, kad galėtų priimti pagrįstus sprendimus ir užsitikrinti pelningas išmokas.

Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas