300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Privatumo politika

Politikos taikymo sritis

Mes, Lazybos.tv, puikiai suprantame, koks svarbus jūsų privatumas jums ir mums, todėl pirmiausia siekiame apsaugoti jūsų privatumą. Norėtume, kad susipažintumėte su tuo, kaip ir kodėl mes renkame, naudojame ir atskleidžiame tiek neasmeninę, tiek asmeninę informaciją, be kita ko. Ši privatumo politika buvo kruopščiai parengta siekiant informuoti jus, Lazybos.tv klientus, kuriems gali rūpėti jūsų privatumo internete saugumas. Šios politikos tikslas - aiškiai paaiškinti mūsų privatumo praktiką, susijusią su informacijos rinkimo procesais, naudojimu, apsauga ir dalijimosi būdais Lazybos.tv svetainėje, paslaugomis, produktais ir kitų mums priklausančių ir mūsų valdomų objektų bei paslaugų svetainėse. Šią politiką sukūrėme norėdami paaiškinti, kokią informaciją iš jūsų renkame, kaip ją naudojame, atskleidžiame ir kaip saugome šią informaciją, kai ji jau yra surinkta. Raginame atidžiai perskaityti šią privatumo politiką.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs savanoriškai sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama, kaip aiškiai nurodyta šioje privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šioje politikoje nurodytu jūsų asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, jums neleidžiama naudotis mūsų svetaine.

Informacijos rinkimas

Duomenys gali būti renkami iš lankytojų arba naudotojų, kurie užsiregistruoja ir naudojasi mūsų svetaine. Ši surinkta informacija gali būti klasifikuojama kaip neasmeninė arba asmeninė informacija.

Neasmeninė ir apibendrinta informacija

Tai informacija, kurios tiesiogiai nepateikėte. Tai tik duomenys, surinkti per jūsų apklausas, apsilankymus ir veiklą mūsų svetainėje, kurie tiksliai nenustato, kas esate asmeniškai. Kaip lankytojas galite dalyvauti klientų apklausose, kurios paprastai yra anoniminės, nebent nurodyta kitaip. Atliekame statistinę lankytojo judėjimo ir veiklos analizę, kad geriau suprastume, kas jį domina, ir įvertintume įvairių svetainės sričių naudojimą. Neasmeninė informacija gali būti apibendrinta ir vėliau gali būti pateikta trečiosioms šalims vertinimo tikslais ir vertinimui. Neasmeninė informacija apima:

 • Jūsų naudojimosi ir veiklos svetainėje eigą.
 • Tiksli data ir laikas, kada apsilankėte svetainėje.
 • Bendroji geografinė vieta, kurioje yra jūsų kompiuteris.
 • Interneto įrenginio, kurį naudojate svetainei pasiekti, tipas.
 • Interneto ryšiui naudojamas serveris.
 • Svetainės, iš kurių atėjote.
 • Mūsų svetainės puslapiai, kuriuose lankotės ir iš kurių išeinate.

Asmeninė informacija

Nors neasmeninė informacija yra netiesioginė, ji renkama ir naudojama, kad naudotojo patirtis būtų geresnė ir patrauklesnė plačiajai visuomenei. Asmeninė informacija - tai informacija, kurią savanoriškai pateikiate, ir ji daugiausia skirta konkretiems naudotojų poreikiams tenkinti. Jos duomenis sudaro jūsų unikali asmeninė tapatybė, kurią jūs, naudotojas, pateikiate Lazybos.tv ir su mumis susijusioms trečiosioms šalims, ir ji nebus išduodama kitoms organizacijoms, nebent šioje privatumo politikoje nurodyta kitaip. Užsiregistruodami mūsų svetainėje, pildydami mūsų apklausą arba keisdami savo informaciją mūsų svetainėje, jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją, kuri bus naudojama rinkodaros programoms, sukurtoms specialiai tam, kad būtų teikiami specialūs pasiūlymai tik jums. Asmeninė informacija gali būti renkama registruojantis, atliekant internetines apklausas, teikiant paraiškas, informacijos užklausas, užsakymus ir įrašus, kuriuos renka mūsų partneriai, kurie dalijasi informacija su mumis, priklausomai nuo jūsų pateiktos informacijos kiekio ir jūsų užklausų. Surinkta ir saugoma informacija, atskleidžianti jūsų identifikavimo požymius ir kontaktinę informaciją, gali būti jūsų gimimo vardas, el. pašto adresas, namų adresas, telefono numeris, kredito kortelės informacija, sandorių istorija ir kiti jūsų savanoriškai pateikti pageidavimai. Vartotojo informacija saugiai ir patikimai saugoma ir naudojama įvairioms priežastims, ji jokiu būdu ir jokiu metu nebus dalijama ar parduodama trečiosioms šalims. Priimtinos priežastys, dėl kurių ši informacija gali būti naudojama, yra šios:

 • Vykdyti vyriausybės ar teisėsaugos institucijų prašymus ir kitų valdžios institucijų teisinius, administracinius, reguliavimo reikalavimus.
 • Vykdyti teismo nutartį arba teismo šaukimą, kratos orderį ir kitus teisinius procesus, siekiant apsaugoti ir apginti (pavadinimą), susijusius su teisiniais reikalavimais ar ginčais.
 • Registruojantis mūsų atsakingo žaidimų draudimo programose.
 • Saugoti ir ginti (pavadinimas), dukterines įmones, filialus, svečius, suinteresuotąsias šalis, darbuotojus, direktorius ir atstovus, susijusius su bet kokiais teisiniais ieškiniais, pretenzijomis ar ginčais.
 • Vykdyti bet kokius sutartinius įsipareigojimus kompensuoti rangovams, aljansams, verslo partneriams ar trečiosioms šalims, susijusius su teisiniais ieškiniais ar ginčais.
 • Siekiant užkirsti kelią neteisėtiems veiksmams mūsų svetainėje, įskaitant sukčiavimą ir kitus nusikaltimus.
 • Siekiant apriboti nepilnamečių neteisėtą prieigą prie mūsų svetainės ir naudojimąsi ja.

Slapukų naudojimas

Slapukai - tai mažų kompiuterinių tekstinių failų rinkinys, laikinai saugomas interneto naršyklėje, naudojamoje lankantis mūsų svetainėje, ir yra pagrindinis mūsų svetainės tinkamo veikimo komponentas. Jie renka naudotojo lankomos svetainės statistinius duomenis ir yra šiek tiek invaziniai. Slapukuose įrašomi aplankytų puslapių, atidarytų nuorodų, atsisiuntimų, svetainių, kuriose buvo lankytasi prieš šią svetainę ir po jos, ir kitų svetainės veiksmų įrašai. Naudojant slapukus gautais duomenimis siekiama pagerinti naudotojo patirtį naudojantis svetaine. Taip siekiama, kad pasiūlymai konkretiems naudotojams būtų patogesni ir asmeniškesni. Kai kurie slapukai taip pat naudojami siekiant užtikrinti vientisumą perkant. Slapukai negali nustatyti, kas yra konkretus asmuo. Vietoj to jie suteikia įvairios informacijos, įskaitant naudotojų, apsilankiusių mūsų svetainėje, skaičių, puslapius, kuriuos jie aplankė, ir technines problemas. Naudojantis mūsų svetaine slapukai automatiškai įrašomi į jūsų elektroninį įrenginį, tačiau juos galite apriboti naudodami naršyklės nustatymus. Galite laisvai sutikti arba atsisakyti naudoti slapukus tiesiog pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Tačiau atsisakius naudoti slapukus gali būti apribotos tam tikros svetainės funkcijos, įskaitant kai kurias interaktyviąsias funkcijas, kurios gali tinkamai neveikti, kol esate aktyvūs svetainėje.

Nepilnamečių apsauga

Lazybos.tv svetainė nėra parduodama ar skirta asmenims, jaunesniems nei 18 metų amžiaus arba šalyje, kurioje jie gyvena, teisiškai nustatyto amžiaus, nuo kurio jie gali duoti sutikimą. Mes sąmoningai ar tyčia nerenkame jokios identifikuojamos informacijos iš nepilnamečių ar asmenų, neturinčių teisėto veiksnumo dalyvauti azartinių lošimų veikloje internete, arba siekdami juos parduoti. Nepilnamečiams griežtai draudžiama naudotis šia svetaine ar bet kokiomis jos paslaugomis. Tarkime, esate informuoti, kad jaunesnis nei 18 metų asmuo pateikė mums identifikuojamą informaciją. Maloniai prašome nedvejodami susisiekti su mumis, kad galėtume surasti informaciją, kurią reikia ištrinti. Kiekvienas, nusprendęs naudotis šia svetaine ar susijusiomis paslaugomis, garantuoja ir patvirtina, kad yra vyresnis nei 18 metų.

Informacijos keitimas ir prašymas atsisakyti

Jūs, naudotojai, turite teisę pasirinkti, kaip mes renkame, naudojame ir atskleidžiame jūsų asmeninę informaciją, ir mes tai gerbiame. Savo nuostatas galite peržiūrėti, atnaujinti, pataisyti, ištrinti ar pakeisti bet kada, kai tik norite, nusiųsdami užklausą mūsų el. pašto adresu.

Jei nenorite gauti prašymų, el. laiškų ar bet kokios formos kontaktų, susijusių su mūsų svetaine ir susijusiomis paslaugomis, galite atsisakyti gauti reklaminius ar rinkodaros kontaktus siųsdami rašytinę žinutę mūsų el. pašto adresu. Jei nenorite, kad toliau atskleistume jūsų asmeninę informaciją mūsų trečiųjų šalių verslo partneriams ir susijusioms įmonėms, maloniai prašome atsiųsti mums el. laišką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Lazybos.tv pasilieka teisę bet kuriuo metu, be išankstinio įspėjimo ir dėl bet kokios priežasties keisti, atnaujinti, modifikuoti ar papildyti šią privatumo internete politiką. Apsilankymas šioje svetainėje ir naudojimasis ja reiškia, kad naudotojas sutinka su šia politika. Bet kokie šios politikos pakeitimai įsigalioja iš karto ir yra taikomi juos paskelbus. Registruotiems naudotojams bus pranešta apie bet kokius svarbius jūsų asmeninės informacijos tvarkymo pokyčius el. paštu. Kitais atvejais pranešimas bus aiškiai rodomas atitinkamose mūsų svetainės vietose. Vartotojai gali negauti pranešimų apie mažiau reikšmingus pakeitimus. Apsilankymas mūsų svetainėje po bet kokio šios privatumo politikos pakeitimo reiškia jūsų sutikimą, kad visai asmeninei informacijai, surinktai apie jus mūsų svetainėje po to, kai bus paskelbta pakeista internetinė politika, bus taikomos pakeistos internetinės privatumo politikos sąlygos. Raginame jus periodiškai peržiūrėti šią politiką kaskart, kai lankotės mūsų svetainėje, ir patikrinti, ar ji nėra atnaujinta, nes ji atitinka mūsų verslo praktikos, veiklos ir naujų reikalavimų pokyčius.

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos arba dėl to, kaip tvarkome jūsų asmeninę informaciją, maloniai prašome atsiųsti mums el. laišką.