300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Geriausios futbolo lažybų svetainės Lietuvoje

Norite išbandyti savo sėkmę? Artėjant pasaulio futbolo čempionatui, siūlome pasidomėti vienu populiariausių žaidimu ir išmėginti savo galimybes lažybose. Jei nežinote nuo ko pradėti lažybose norint statyti už futbolo varžybas, mes Jums padėsime. Supažindinsime su visais su tuo susijusiais aspektais norint statyti internetu, nes tai paprasčiausias ir patogiausias būdas atlikti statymus.

fotball betting desktop

Futbolo lažybų svetainių sąrašas

Vieta Lažybų tarpininkas Rating Premija Gaukite premiją
1
4.5/5
150% Pasveikinimo Premija iki 100 eurų
ŽaistiSkaityti apžvalgą
2
4.8/5
Pirmo depozito bonusas iki 13,000 INR (~140 eurų)
ŽaistiSkaityti apžvalgą

Ką Jūs turėtumėte žinoti apie futbolo lažybas?

Pirmas klausimas, kuris dažnai atsiranda mūsų galvoje - kodėl futbolas ir dar Lietuvoje? Ši sporto šaka yra labai populiari visame pasaulyje dėl garantuoto adrenalino ir nenuspėjamo rezultato. Žaidimas, kuris baigtis net be įvarčių. Įdomu, ar ne? Kadangi yra ne viena lyga, futbolo statymai atliekami beveik visus metus. Yra nemažas lažybų galimybių pasirinkimas.Galite spėti kas laimės, kas įmuš įvarčius, koks bus rezultatas, o gal bus lygiosios. Nepamirškite spėjimų ir apie žaidėjus - galbūt galvojate, jog jie yra geros formos ir smūgiuos tam tikrą skaičių kartų, o galbūt įmuš įvartį, gaus kortelę ir daug kitų įvairių situacijų. Pasirinkimas tikrai labai gausus.

Futbolo apžvalga
🏢 Organizacijų priežiūraFIFA, UEFA, CONCACAF
🔝 Bukmekerių aprėptisDidelė aprėptis
⭐️ PopuliarusIspanija, JK, Prancūzija, Portugalija, Italija, Pietų Amerika
🌍 Pasaulio čempionatasFIFA World Cup
🏅 Olimpinė disciplinaTaip

 

Kaip dalyvauti lažybose internetu?

Jei nusprendėte išbandyti savo laimę ir lažybos futbolo srityje Jums atrodo geriausias pasirinkimas atsakingai pasirinkite lažybų tarpininką. Šis pasirinkimas labai svarbus ir nenumokite į tai ranka. Supažindinsime Jus su žingsniais, kuriuos turite atlikti jei norite dalyvauti lažybose:

 • Sukurkite paskyrą ir ją aktyvuokite - išsirinkę svetainę, užpildykite registracijos formą ir patvirtinkite jog sutinkate su sąlygomis;
 • Įneškite depozitą - atlikite pirmą pinigų papildymą ir neužmirškite pasinaudoti premijomis naujokams;
 • Išsirinkite varžybas - nuspręskite už kokias norite pastatyti;
 • Pasižiūrėkite rungtynių pasiūlą - pažiūrėkite kokius koeficientus siūlo svetainė;
 • Išsirinkite statymą - dažnai užtenka paspausti ant Jus dominančio koeficiento ir įvesti norimą statyti sumą. Prieš patvirtinant patikrinkite ar statymą atlikote teisingai, nes statymo negalėsite atšaukti;
 • Laimėjimo atsiėmimas - dažniausiai laimėjimai iš karto pasiekia Jūsų paskyrą po varžybų.

 

Futbolo lažybų

Geriausios 5-ios futbolo lažybų svetainės Lietuvoje

Norite atlikti statymą, bet vis dar abejojate, kur atlikti futbolo lažybas internetu? Pasirinkimas tikrai gausus ir visi žada aukso kalnus, tačiau turėtumėte rinktis atsakingai. Mes norime Jums pagelbėti, todėl patys patikrinome geriausias futbolo statymus siūlančias svetaines Lietuvoje ir pateikiame Jums daugiausiai vertas dėmesio.

 • 1

  Olybet

  Estijos lažybų bendrovė, turinti savo filialą Lietuvoje. Oficiali „Žalgirio“ rėmėja siūlanti specialias premijas lošėjams Lietuvoje. Čia rasite ypatingai gausią futbolo žaidimų pasiūlą, bei galimybę lažintis ir ne už populiarias lygas. Galite stebėti transliacijas gyvai ir lažintis varžybų metu. Priimami elektroniniai mokėjimai, o laimėjimus galite atsiimti įmonės punktuose šalyje.

 • 2

  Bet365

  Lažybų senbuvė, kuri yra populiari visame pasaulyje. Lietuvoje jos svetainė pasiekiama su alternatyvia nuoroda. BET365 siūlo futbolo fanams įdomias premijas. Labai platus lažybų paslaugų pasirinkimas futbolo srityje, gausybė įvairių statymų variantų.

 • 3

  Optibet

  Įmonė gerai žinoma Baltijos šalyse, savo veiklą pradėjusi Latvijoje prieš 20 metų, o neseniai įsikūrė ir Lietuvoje. Internetinės lažybos šioje svetainėje taip pat labai populiarios norintiem statyti už futbolo sporto šaką. Čia turite unikalią galimybę išbandyti šį e-sportą ir dalyvauti lažybose. Taip pat siūlomos lažybos gyvai.

 • 4

  Betsafe

  Puikūs pasiūlymai klientams, galimybė lažintis gyvai. Būsimų sporto įvykių apžvalgos ir pagalba lošėjams suteikiama itin greitai. . Daugelio sporto renginių Lietuvoje rėmėja. Statymai už futbolo sporto šaką pasiekiami kiekvienam ypač patogiu formatu

 • 5

  Topsport

  Lažybų pradininkė Lietuvoje. Siūlomos tiesioginės, kai kurių varžybų transliacijos. Taip pat galima atlikti statymus gyvai. Galima naudotis mobiliems telefonams skirta aplikacija, kuri leidžia dalyvauti lažybose iš bet kurios, patogios Jums vietos.

Naudingi patarimai futbolo lažyboms (Strategijos)

 

futbolo statymai

Kaip ir visi azartiniai lošimai, bet kokios lažybos internetu turi savo rizikos elementų, todėl labai svarbu išanalizuoti situaciją, įvertinti šansus bei laikytis tam tikros disciplinos, kad neišleistumėte per daug. Net jei patirsite pralaimėjimų, būkite tam pasiruošę, tada viskas pavyks daug lengviau. Pasirinkite sau tinkančią statymų strategiją ir ja vadovaukitės, tačiau atminkite, kad vis dėl to niekas nėra užtikrintas, kokia bus futbolo varžybų pabaiga.

Ką reikia daryti prieš atliekant statymus lažybų svetainėje:

 • Išanalizuokite situaciją - įvertinkite dalyvaujančias komandas, statistiką ir siūlomus koeficientus;
 • Pasirinkite nedidelį pelną - visose varžybose, taip pat ir futbole reikia stengtis kuo labiau sumažinti nuostolius ir padidinti pelną;
 • Rinkitės iš daugybės lažybų pasirinkimų - pasirinkimas yra tikrai gausus, todėl nebus surasti sau tinkamą. Tai padės Jums valdyti pinigus ir atliekamus statymus. Ilgainiui atrasite struktūrą, kurios laikysitės;
 • Būkite drausmingi - futbolo varžybos gali būti emocingos, o atliekant statymus svarbu išlikti ramiems ir drausmingiems. Neleiskite emocijoms Jus užvaldyti ir priimkite sprendimus šaltu protu. Kartais net verta išeiti pasivaikščioti, kol nusiraminsite;
 • Išbandykite suderintas lažybas, atliekant du statymus. Vieną kuris laimės ir vieną kuris pralaimės. Galite pasinaudoti nemokamų statymų pasiūlymais;
 • Pasirinkite lažybų strategiją - jų yra įvairių. Vieni mieliau stato už favoritus, o kiti ieško vertingų statymų;
 • Valdykite savo finansus - statykite tik tai, ką galite sau leisti prarasti. Nustatykite ribą;
 • Būkite kantrūs - tai lėtas procesas. Nesijaudinkite dėl trumpalaikių rezultatų.

 

Populiariausios futbolo lažybų rinkos

Futbolas populiarus visame pasaulyje, todėl ir lažybų pasirinkimas yra tikrai labai gausus. Paminėsime Jums keletą populiariausių statymų tipų:

Populiariausios futbolo lažybų rinkos
⚽ Kas nugalėsšeimininkas, X - lygiosios, 2-svečiai
⚽ Overis/underis (O/U)enkamasi daugiau arba mažiau ties nubrėžta riba
⚽ Abi komandos baigs su įvarčiaistokiu atveju laukite bent po vieną įvartį į abu vartus
⚽ Dvigubas šansaspasirenkate dvejopą rungtynių baigtį;
⚽ Draw no bet (pasirinkimas be lygiųjų)pasirenkate laimėtoją, o lygiųjų atveju- atgaunate pinigus;
⚽ Žaidėjo pasirinkimasrenkatės, kokius veiksmus atliks žaidėjas - įvarčiai, spyriai, kortelės ir t.t.
⚽ Handicap (europietiškas pranašumas)pasirenkamas virtualus pranašumas komandai
⚽ Pusė rungtynių/ visas mačas (HF/FT)galite rinktis kelias baigtis; Tikslus rezultatas - spėjate, kas laimės.

 

Futbolo lažybos gyvai

Kaip jau minėjome, futbolas yra labai populiarus dėl garantuoto adrenalino ir dėl gausybės varžybų įvairiu metų laiku. Tačiau norint patirti tikrą euforiją reikia išbandyti, ką reiškia šios sporto šakos lažybos internetu gyvai. Jūs stebite tiesioginę varžybų transliaciją svetainėje arba savo mobiliajame telefone ir bet kuriuo metu galite atlikti statymą, jei numanote koks veiksmas seks toliau. Neblogas variantas, ar ne? Statymai gyvai šiek tiek skiriasi nuo įprastų statymų, nes čia galima lažintis dėl varžybų skirtumo, lygiųjų, įvarčių skaičiaus, pranašumo, kortelių skaičiaus ir daugelio kitų veiksnių. Jausmas toks, tarsi patys dalyvautumėte tame žaidime.

Populiariausi futbolo turnyrai lažyboms

futbolo lažybas

Jau minėjome, kad futbolo renginių gausa tikrai yra vienas iš pagrindinių faktorių, kodėl lažybų svetainės renkasi šią sporto šaką, kaip vieną iš lyderių. Paminėsime pačius svarbiausius pasaulinio lygio futbolo įvykius.

 • FIFA pasaulio taurė: Šį renginį kas 4 metus organizuoja FIFA. Tarp turnyrų yra 3 metų atrankos etapas. Beveik visų pasaulio šalių komandos varžosi tarpusavyje kol lieka tik 32.
 • UEFA Čempionų lyga: Kiekvienais metais komandos varžosi tarpusavyje, kad sužinotų, kuri tais metais yra pati geriausia.
 • Europos lyga: Čia nustatomas Europos čempionas, komandos varžosi tarpusavyje, kad sužinotų, kuri yra geriausia.
 • UEFA Europos konferencijų lyga: Kasmetinis futbolo klubų turnyras, sutrumpintai vadinamas UECL. Jose dalyvauja komandos, kurios gerai sužaidė nacionalinėse lygose ir taurės varžybose.
 • Anglijos Premier lyga: Anglijos futbolo asociacijos aukščiausia lyga. Varžybose dalyvauja 20 geriausių klubų. Varžybos dažnai žaidžiamos savaitgaliais.
 • Ispanijos la lga: Aukščiausias Ispanijos vyrų futbolo lygos čempionatas. Jame dalyvauja 20 komandų.
 • Lietuvos futbolo lyga: Dar vadinama LFF A lyga, kuriose žaidžia geriausios šalies klubų komandos.

 

Geriausi  lažybų koeficientai vertinant futbolo sporto šaką

Kai susipažinsite su lažybų svetainės siūlomomis paslaugomis verta skirti daugiau dėmesio analizuojant koeficientus. Aiškus statymų favoritas - rungtynių nugalėtojas, todėl daugelis lažinasi, kas laimės varžybas. Tačiau atminkite, jog futbolas yra specifinė sporto šaka, kur galimos 3 baigtys - laimės šeimininkai, laimės svečiai arba lygiosios. Lygiosios yra labai dažnas reiškinys. Kitas populiarus futbolo statymas - suminis daugiau arba mažiau skaičius. Tai gali būti įvarčių, geltonos kortelės arba kampinių skaičius. Svetainės nustato įvarčių ir kitų veiksmų skaičių, o Jūs renkatės daugiau ar mažiau.

Išbandyti galite ir azijietišką pranašumą - Jūs lažinatės, komanda laimės ar pralaimės su tam tikru įvarčiu skirtumu. Jei sakysime viena komanda laimi daugiau nei 2 įvarčiais ir varžybos baigiasi dviejų įvarčių skirtumu, tai Jūsų statymas prilyginamas 1. Jei varžybos laimimos 3 įvarčiais ar daugiau, Jūsų statymas laimingas. Jei baigiasi lygiosiomis - Jūs pralošėte.

 

Geriausios 3 mobilios aplikacijos futbolo lažyboms Lietuvoje

mobilios aplikacijos futbolo lažyboms

Lietuvoje lažybų bendrovės aktyviai konkuruoja ir siūlo naujas paslaugas išnaudojant naujausias technines galimybes. Ne išimtis yra ir galimybė stebėti sporto lažybas telefone. Mobilios aplikacijos yra pritaikytos mažesniam telefono ekranui ir yra paliktos beveik visos paslaugų funkcijos, kaip ir paprastoje svetainėje. Mes išbandėme geriausių lažybos svetainių siūlomas mobilias programėles ir atrinkome Jums geriausias.

 • 1

  Bet365 lažybos

  Šią lažybų aplikaciją lengva parsisiųsti ir užsiregistruoti jei dar neturite paskyros susikūrę. Tai lažybų verslo lyderis internete, todėl tikrai verta išbandyti jų puikią aplikaciją su visomis funkcijomis, kurias siūlo ir jų interneto svetainė.

  bet365
 • 2

  Topsport lažybos

  Ši bendrovė siūlo daugybe naudingų funkcijų. Galite laisvai naršyti, statyti paprastai arba gyvai varžybose, prisijungti prie savo sąskaitos ir skaityti aktualius pranešimus. Galima tiesiogiai telefone susisiekti su personalu, kuris greitai suteiks pagalbą ir daug kitų privalumų, kuriuos vertina žaidėjai.

  topsport
 • 3

  Betsafe lažybos

  Vartotojų vertinimu tai viena geriausių mobiliųjų aplikacijų futbolo lažyboms internete. Programėlė gyvuoja jau nuo 2011 metų ir yra nuolat tobulinama atsižvelgiant į klientų poreikius. Čia galite lažintis ne tik už sporto įvykius, bet ir už e-sportą.

  betsafe

Mokėjimo metodai futbolo lažyboms

Lažybų svetainės stengiasi įtikti savo klientams ir apsaugoti jų duomenis, todėl stengiasi pasiūlyti pačius patogiausius ir saugiausius mokėjimo būdus. Populiariausi mokėjimo būdai futbolo lažybų svetainėse:

 • Kreditinės kortelės - dažniausiai tai VISA ir Mastercard mokėjimo kortelės.; Greitai atliekami pavedimai ir lengvas ir patogus prieinamumas kiekvienam klientui;
 • E-piniginės - tokios kaip Paypal, Neteller, Skrill, EcoPayz. J Kortelės susiejamos su Jūsų kredito kortelėmis, o Jūsų asmeniniai duomenys lieka saugūs ir nematomi;
 • Bankiniai pavedimai - lėtesnis, bet taip pat žaidėjų mėgiamas, pinigų pervedimo būdas; ;
 • Išankstinio mokėjimo kortelės. Tokiu būdu galėsite nenaudoti savo asmeninės, kasdien naudojamos bankinės kortelės, o žaidimui paskirtą kortelę, kaskart galėsite papildyti norima suma.
Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas
DUK. DUK