300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Statymai už 2022 Pasaulio Futbolo Čempionatą

Jei planuojate prisijungti prie bendro Pasaulio Taurės pamišimo, Jums būtina kuo geriau išmanyti statymų rinką ir pasaulio futbolo čempionato lažybų koeficientus. Taip pat patariame susirasti patikimą lažybų tarpininką. Šiame straipsnyje supažindinsime Jus su pagrindiniais veiksmais, kuriuos turite atlikti, norėdami bandyti savo laimę čempionate.

Worldcup pc lazybos

Lietuvos lažybų svetainių sąrašas

Vieta Lažybų tarpininkas Rating Premija Gaukite premiją
1
4.5/5
150% Pasveikinimo Premija iki 100 eurų
ŽaistiSkaityti apžvalgą
2
4.8/5
Pirmo depozito bonusas iki 13,000 INR (~140 eurų)
ŽaistiSkaityti apžvalgą

Kaip atlikti statymus 2022 m. pasaulio futbolo čempionate

Yra keletas būdų kaip dalyvauti lažybose FIFA pasaulio taurėje ir spėti kokie šansai tapti 2022 m. pasaulio futbolo čempionato nugalėtoju. Galima statyti už konkrečią komandą, kuri Jūsų manymu laimės arba spėti kiek įvarčių įmuš komandos. Nepamirškite, jog galite lažintis, kas bus išrinktas geriausiu turnyro žaidėju arba net kiek geltonų kortelių bus parodyta. Svarbu tinkamai išanalizuoti situaciją ir įverinti visas galimybespasaulio futbolo taurės finale.

Norintieji lažintis FIFA taurės čempionate turėtų atlikti šiuos veiksmus:

 • Peržiūrėkite čempionato spėjimų informaciją ir komandų reitingus - pasaulio taurės lažybų spėjimai oficialiai pradedami skelbti labai anksti, dar prieš prasidedant čempionatui;
 • Pasirinkite Jums labiausiai patinkančią lažybų bendrovę savo šalyje - Lietuvoje yra nemažai sporto knygas siūlančių lažybų tarpininkų;
 • Atidarykite sąskaitą pas pasirinktą lažybų tarpininką - užpildykite prašomus asmens duomenis bei papildykite sąskaitą norima suma;
 • Atlikite statymą - įvertinę, kokie yra šansai, galite atlikti statymus jau dabar, dar prieš čempionato pradžią.

 

5 geriausios Lietuvos lažybų svetainės FIFA pasaulio futbolo čempionatui

Pasaulio futbolo čempionatas jau ne už kalnų ir jau verta pasidomėti kokioje lažybų bendrovėje norėtumėte atlikti statymus. Lažybininkai skelbia kokie yra A grupės, bei kitų grupių šansai, tačiau galutinį sprendimą teks priimti Jums atsižvelgiant į specialistų nuomones arba vadovaujantis savo atlikta analize. Dalyvauti lažybose rekomenduojame tik pas patikrintus, licencijuotus lažybininkus, nes jie turi oficialiai išduotas licencijas ir jų veikla yra griežtai reglamentuota valstybės. Išanalizavę jų veiklą atrinkome 5 geriausias Lietuvoje veikiančias lažybų svetaines šiam FIFA čempionatui.

Bet365 lažybų tarpininkas futbolo lažyboms

Tai viena didžiausių Lietuvoje veikiančių lažybų bendrovių, kuri yra registruota Jungtinėje Karalystėje. Šioje svetainėje siūlomas platus sporto lažybų pasirinkimas, bei statymai internetu. Naudotojai gerai įvertino klientų aptarnavimą, bei akcentavo galimybę svetaine naudotis keliomis kalbomis.

Olybet lažybų tarpininkas futbolo lažyboms

Tai yra geras pasirinkimas, dėl galimybės stebėti tiesiogines varžybų transliacijas. Gyvai rodomų rungtynių metu, galite sekti, kaip Jūsų spėjimai pasitvirtina. Bendrovės pagrindinė būstinė įsikūrusi Estijoje ir turi oficialią licenciją savo veiklai Lietuvoje. Olybet taip pat remia „Žalgirio“ krepšinio komandą bei siūlo specialias premijas tautiečiams, todėl yra labai mėgiama tarp šalies lošimo entuziastų.

Optibet lažybų tarpininkas futbolo lažyboms

Lažybų bendrovė, kuri turi oficialias licencijas veikti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Lažybų tarpininkas siūlo įdomius pasiūlymus savo klientams. Lažybų tarpininkas siūlo didelę statymų pasirinkimą, nepaisant to, kad bendrovė neseniai pradėjo savo veiklą Lietuvoje. Čia suteikiama galimybė atlikti net pramogų pasaulio statymus. Vartotojai džiaugiasi tuo, jog Optibet platformoje statymų navigacija yra patogi naudoti ir yra lengvai suprantama.

Betsafe lažybų tarpininkas futbolo lažyboms

Daugelis sporto entuziastų žino Betsafe pavadinimą. Ši bendrovė oficialiai vykdo veiklą Lietuvoje, o taip pat yra oficialus Lietuvos krepšinio federacijos ir Lietuvos krepšinio lygos remėjas. Pagrindinė įmonės būstinė įsikūrusi Norvegijoje, taip pat ji vykdo veiklą Suomijoje bei Švedijoje. Lažybininko siūlomas laimėjimų šansų pasaulis yra labai platus. Čia būsite tikri, kad statymai bus atlikti kokybiškai ir bus siūlomos nemokamos sporto transliacijos.

Topsport lažybų tarpininkas futbolo lažyboms

Puiki alternatyva norintiems atlikti lažybų statymus tiesiogiai pas lažybų tarpininką. Topsport turi savo filialus visoje šalyje. Todėl statymas už nugalėtoją gali būti atliktas ne tik interneto svetainėje. Bendrovė turi oficialią licenciją teikti savo paslaugas Lietuvoje ir yra aktyvi šalies sporto remėja. Įmonė remia tokias sporto šakas kaip krepšinis, tinklinis, futsal, graplingas ir daugelį kitų. Verta paminėti, kad tai buvo pirmoji lažybų bendrovė, atvėrusi savo duris nepriklausomoje Lietuvoje, todėl yra patikrinta ir patikima lažybų tarpininkė.

 

Ar Lietuva dalyvaus turnyre?

Deja, bet Lietuvos komandai kol kas nepavyko iškovoti kvietimo į pasaulio futbolo čempionato turnyrą. Šalies futbolininkai kovojo atrankinėse varžybose C grupėje ir iškovojo tik 1 pergalę ir patyrė 7 pralaimėjimus, todėl į sekantį etapą nepapuolė.

Kur vyks rungtynės?

Pasaulio taurės varžybos, už geriausią futbolo komandos titulą, 2022 metais vyks Katare vėlyvą rudenį, nuo lapkričio 20 iki gruodžio 18 dienos. Šį kartą čempionatas vyks ne vasarą, nes tuo metų laiku Katare labai karšta ir žaisti varžybų tiesiog neįmanoma.

 

2022 m. pasaulio futbolo čempionato nugalėtojo koeficientas

Jau greitai mes sužinosime kas yra naujasis pasaulio čempionas. Tačiau lažinantis norisi tai numatyti iš anksto. Pateikiame Jums 10 valstybių, kurios turi didžiausias galimybes laimėti šioje FIFA pasaulio taurėje:

 • Danija - stipri varžovė, bet kuriai komandai;
 • Nyderlandai - tobulėjanti komanda, kuri turi nemažai potencialo iškovoti pagrindinį trofėjų;
 • Portugalija - daug jaunų perspektyvių žaidėjų ir tikimasi, kad kartu su komanda dalyvaus ir Cristiano Ronaldo;
 • Belgija - viena iš lyderiaujančių komandų ir 3 vietos laimėtoja 2018 metų čempionate;
 • Vokietija - komanda vėl stiprėja ir grįžta į lyderių gretas su puikiu treneriu Fllick;
 • Argentina - Lionelio Messi paskutinis šansas tapti čempionu;
 • Ispanija - nauji žaidėjai ir tikimasi gero žaidimo;
 • Prancūzija - dabartiniai pasaulio čempionai;
 • Anglija - puikus potencialas pergalei;
 • Brazilija - penkiskart pasaulio čempionato nugalėtojai, grupės lyderiai su stipria nauja komanda.

 

Kas 2022 m. pasaulio futbolo čempionate pelnys geriausią įvartį?

Visų futbolo žaidėjų svajonė pasižymėti pasaulio čempionate. Tad kuris žaidėjas turi daugiausia šansų? Geriausiai vertinamų futbolininkų penketukas:

 • Lionel Messi - tai paskutinis jo pasaulio čempionatas. Žaidėjas buvo apdovanotas auksiniu kamuoliu net 7 kartus;
 • Karim Benzema - įvarčių rekordininkas žaidžiantis Madrido „Real“ klube. Jis yra rezultatyviausias Čempionų lygos žaidėjas;
 • Cristiano Ronaldo - tai gali būti jo paskutinis pasaulio čempionatas ir jis tikisi čempiono titulo. Jis yra rezultatyviausias visų laikų tarptautinio futbolo žaidėjas;
 • Kylian Mbappe- geriausias jaunasis turnyro žaidėjas ir vienas iš geriausių pasaulio futbolininkų;
 • Harry Kane - lažybų tarpininkai mano, kad jo šansai laimėti yra labai dideli.

 

Geriausios pasaulio futbolo čempionato grupės, už kurias galima lažintis

Jei planuojate dalyvauti lažybose, turite suprasti reitingų lentelę ir kas ją lemia. FIFA čempionate susigrums 8 grupės po 4 komandas, kurios buvo suskirstytos burtų keliu. Kiekvienos grupės laimėtojas susigrums su kitos grupės laimėtoju, kol liks tik vienas nugalėtojas. Atrodo viskas kaip ir aišku, tačiau pažvelkime detaliau į kiekvieną grupę ir jos favoritus:

 • A grupės šansai - Nyderlandų komanda laikoma favoritu, nors čia išvysime ir šeimininkų Kataro komandą;
 • B grupės šansai - daugelis prognozuoja Anglijos pergalę, tačiau Velsas ir JAV turi daug ambicijų;
 • C grupės koeficientai - ryškus favoritas Argentina, bet jiems nežada nusileisti lenkai ir meksikiečiai;
 • D grupės šansai - čia galima Prancūzijos arba Danijos pergalė;
 • E grupės šansai - lyderiai Ispanija ir Vokietija;
 • F grupės šansai - pirmose eilėse Belgija ir Kroatija, tačiau Kanada taip pat gali nustebinti;
 • G grupės šansai - Brazilija turėtų patekti be konkurencijos;
 • H grupės šansai - Portugalija - grupės lyderė, tačiau Gana ir Pietų Korėja gali nustebinti.

 

Geriausi pasaulio futbolo čempionato lažybų pasiūlymai

Čempionatas artėja ir jis pritrauks daugybę žiūrovų iš viso pasaulio. Tai puiki galimybė išbandyti savo sėkmę, nes tarptautiniai sporto turnyrai siūlo aukštus statymo koeficientus. Turnyras bus trumpesnis, todėl gali būti, kad jis bus palankesnis komandoms, kurios turi geresnius ir didesnius atsarginių žaidėjų suolus. Nors prognozuoti galutinį rezultatą gana sudėtinga.

Lažybų tarpininkai čempionato metu siūlys akcijas ir premijas. Kai kuriose platformose, tokiose kaip sakysime Optibet, bus speciali „dienos prognozė“ skiltis, kur bus atliekama lažybų analizė. Galėsite skaityti ekspertų analizes ir stebėti komandų statistiką.

Lošėjai gali ne tik stebėti varžybas, bet ir matyti kaip sekasi vienai ar kitai komandai bei atskiriems žaidėjams ir tik tada nuspręsti, už ką geriau atlikti statymus..

 

Kaip lažintis Pasaulio futbolo čempionato atkrintamųjų varžybų etape?

Pasiekus atkrintamąsias varžybas turėkite omenyje, jog čia tampa svarbu, kiek surinkta balų, ir dažnai, tokios varžybos, gali baigtis pratęsimu, o kartais net ne vienu. Šiame etape atmosfera būna įkaitusi, nes lieka vis mažiau komandų, o likusios kovoja iki galo.

Atkreipkite dėmesį kiek balų surinko viena ar kita komanda. Už pergalę yra skiriami 3 taškai, už lygiąsias - vienas, už pralaimėjimą - 0. Į atkrintamąsias varžybas patenka šalys, kurios surenka daugiausia taškų, po šešių rungtynių.

Kartais antrą ir trečia vietą užėmusios komandos surenka vienodą taškų skaičių, tokiu atveju atsižvelgiama į bendrus įvarčių skirtumus ir t.t.

Atkrintamasis etapas yra vienkartinis turnyras, kuriame komandos žaidžia tarpusavyje tik kartą. Lygiųjų atveju skelbiamas pratęsimas, o jam pasibaigus ir rezultatui nepasikeitus atliekama baudinių serija.

Šiame etape statymas už nugalėtoją tampa dar įdomesnis. Todėl visada verta palaukti varžybų pabaigos ir pamatyti, kaip turnyrų lentelėje išsidėsto, į atkrintamąsias patekusios komandos ir ,kokia jų bei žaidėjų statistika. Kaip statyti šiuo atveju? Išanalizuokite naujausius duomenis ir specialistų spėjimus, o tada nuspręskite, už ką verta statyti. Bet kuriuo atveju adrenalino pliūpsnis garantuotas.

 

2022 m. pasaulio futbolo čempionato tiesioginės lažybos

Daugelis lažybų tarpininkų siūlo lažybų stebėjimo gyvai sekciją. Lošėjas gali ne tik stebėti varžybas realiuoju laiku, bet ir tuo pačiu metu atlikti statymus. Dažnai čia galima rasti visus statymus, kuriuos jis galėjo atlikti ir prieš prasidedant varžyboms. Tačiau atminkite, jog statymų gyvai priėmimas gali užtrukti iki dešimties sekundžių ar ilgiau, o pasaulio futbolo čempionato lažybų koeficientai per tą laiką gali pasikeisti. Todėl prieš lažindamiesi įvertinkite tikimybę, jog matematiniai skaičiavimai gali staigiai pasikeisti ir pasiūlymas pasikeisti.

 

Pasaulio futbolo čempionato lažybų mokėjimo būdai

Norintiems išbandyti save lažybose, statymai internetu atliekami papildžius savo sąskaitą vienu iš šių populiarių mokėjimų būdų:

 • Banko pavedimu;
 • VISA/Mastercard kortelės;
 • Skrill;
 • Neteller;
 • Paysera;
 • Perlas terminaluose;
 • Išankstinio mokėjimo kortelėmis.

Daugelis iš šių mokėjimo būdų yra tinkami ir piniginių prizų išmokėjimui. Patariame pasirinkus patikusį lažybų tarpininką pažvelgti į jo siūlomą mokėjimų sąrašą ir pasirinkti jums tinkamiausią variantą.

 

Skaityti daugiau

Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas
DUK. DUK