300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Megapari sporto lažybų apžvalga Lietuva: Megapari, padės nesiparint

4.8/5
Pirmo depozito bonusas iki 13,000 INR (~140 eurų)
Pliusai
 • daug e-sporto ir virtualių varžybų pasirinkimų;
 • išskirtinai patogi programėlė mobiliesiems;
 • gyva pagalba veikią visą parą ir savaitgaliais;
 • daug Azijos lygų ir rytų stiliaus sporto šakų.
Minusai
 • painus sporto žaidimų kategorijų meniu;
 • pagalbos tarnyba naudojasi automatiniu teksto vertimu.

Visada įdomu išbandyti kažką naujo, bet kartu nesinori savo kailiu patirti visų potencialių nepatogumų, sukeltų nepažįstamų internetinių puslapių ar narplioti svetainių subtilybes. Ši apžvalga leis Jums susipažinti su Megapari svetainės pagrindiniais aspektais – patikimumu, registracijos reikalavimais, esamais pasiūlymais, įvairiais pliusais ir minusais.

Megapari sporto Lietuva

Patikimumas

Kiurasao yra nedidelė sala prie Pietų Amerikos. Jau daugiau nei 20 metų Kiurasao gubernatorius arba jį atstovaujančios įstaigos išduoda internetinių žaidimų licencijas. Tai vykdoma remiantis „Nacionaliniu potvarkiu dėl azartinių žaidimų“ (P.B. 1993, Nr. 63). Iki 2019 metų šią priežiūrą vykdydavo Finansų ministerija, o vėliau jai priklausanti Kiurasao žaidimų kontrolės valdyba. Megapari bendrovei yra išduota Kiurasao licencija Nr. 8048/JAZ.

Svetainė

megaparibet.in/casino/

Pirmo depozito bonusas

Iki 13,000 INR (~140 eurų)

Mokėjimo metodai

Bankinis pervedimas, bankinės kortelės, kriptovaliutos

Legalus

Taip, Kiurasao licencija

Programėlė

Taip, suteikia specialių bonusų

Klientų aptarnavimas

Gyvas „čatas“, el. paštas

Premija naujiems žaidėjams

Per pirmąsias 30 dienų galite gauti premiją, kuri yra 15% pirmojo įnašo sumos. Privalumas, kad kitaip nei daugelyje kitų svetainių šį bonusą prieš atsiimant reiktų statyti ne 30+ kartų, o tik penkis. Statymams tinka bet kurie sporto įvykiai turintys bent tris skirtingus rezultatus ir koeficientą 1,6 ar daugiau.

Kiti pasiūlymai ir premijos

Šiame skirsnyje detaliau panagrinėsime ir kitus naudingus lažybų pasiūlymus:

 • Pirmą kartą naudojantis telefonams skirta programėle su akcijos kodu siūlomas papildomas bonusas -30% depozito sumos. Apžvalgos rašymo momentu tai buvo BESTBONUS.
 • Šeštadieniais galima gauti 75% bonusą futbolo lažyboms iki 8800INR (~95 eurų).
 • Pinigų susigrąžinimas – galima susigrąžinti iki 3% pralaimėtų pinigų, neviršijant 1000 eurų sumos. Šis susigrąžinimas vyksta kiekvieną savaitę, ir galėsite juo pasinaudoti, jei Jūsų statymai viršija bendrą laimėjimų sumą.
 • Dienos kaupiamasis statymas – laimėjus ir statant toliau, Jūsų koeficientas gerėja 10%.
 • Pralaimėjus 20 statymų iš eilės, gautumėte nedidelę papildomą paguodos premiją.

Megapari Lietuva bonus

Registracija

Pagrindiniame puslapyje spaudžiame raudoną mygtuką -„Registracija“. Naujame lange renkamės ar registruotis mobiliuoju telefonu, ar naudojant el. pašto adresą. Tada reikia pateikti privalomą informaciją. Ji apima el. pašto adresą, mobiliojo telefono numerį, pageidaujamą valiutą ir slaptažodį. Dar išsprendžiame „Catptcha“ ir esame pasiruošę naudotis šia lažybų svetaine.

Depozitai ir išmokos

Kaip ir daugumoje svetainių lėšas galima deponuoti bankinėmis kortelėmis, pavedimu, ir kai kuriomis elektroninėmis sistemomis. Dėl JAV įstatymų negalėsite pasinaudoti PayPal. Bet yra įvairių metodai įnešti grynuosius per Minifinity sistemą. Kaip tinkami įvardinami, būdai susimokant Maximos kasose, Narvesen kioskuose ar pašto skyriuje. Lentelėje trumpai aptarsime populiariausius apmokėjimo metodus:

Mokėjimo metodas

Įnašo laikas

Išmokų laikas

Mokesčiai

Visa/Mastercard

Realiu laiku

2-3 darbo dienos

Netaikomi

Bankinis pervedimas

Realiu laiku (per Minifity)

Iki 5 darbo dienų

Netaikomi

Skrill

Realiu laiku

Tą pačią dieną

Netaikomi

Mifinity

Realiu laiku

Tą pačią dieną

Netaikomi

Kriptovaliutos

Realiu laiku

Tą pačią dieną

Netaikomi

Neteller

Realiu laiku

Tą pačią dieną

Netaikomi

Sporto lažybų pasiūla Megapari svetainėje

Šios svetainės sporto lažybų puslapio kairėje rasite meniu su sporto šakomis. Pasirinkimo viršuje įprastinės, populiariausios sporto šakos:

 • Futbolas,
 • Krepšinis
 • Ledo ritulys,
 • Tenisas,
 • Tinklinis,
 • Rankinis,
 • UFC kovos.

Žemiau pateikiamos visos sporto kategorijos abėcėline tvarka, čia rasite ir gerai žinomų sporto šakų – šachmatai, boulingas, boksas, stalo tenisas… Žinoma galima rasti ir egzotinių kategorijų – Kambodžos bokso lyga, lakrosas, sumo ir panašūs renginiai.

Šiek tiek stebina kategorija alternatyvus sportas, kuriai priskiriam Anglijos futbolo Premier lyga. Atskira kategorija yra ilgalaikiai statymai, kurioje galima lažintis už įvairių nacionalinių ir tarptautinių lygų laimėtojus. Bet vertinant iš esmės, pasiūla pasižymi didele įvairove ir nemaža egzotinių variantų.

Gyvi statymai

Gyvuose statymuose populiariausios tos pačios kategorijos, nėra tik lažybų gyvai už UFC kovas. Alternatyviems sportams šį kartą priskiriama Saudo Arabijos futbolo lyga. Taip pat nemažas e-sporto rungtynių pasirinkimas. Daugelį šios kategorijos rungtynių galima stebėti per realaus laiko transliacijas.

Megapari teikia ir „Cash out“ funkciją, kuri leidžia pasiimti laimėjimus prieš pasibaigiant varžyboms. Žaidėjui išmokama suma nustatoma realiu laiku ir priklauso nuo esamų šansų laimėti statymą. Dažnai esant nepalankiai varžybų eigai būna patrauklu išsiimti dalį pinigų ir tokiu būdu sumažinti savo potencialius nuostolius.

Svetainė mobiliajame telefone

Pagrindinis lažybų bendrovės puslapis yra optimizuotas, tad prisitaiko prie naudojamos operacinės sistemos ir ekrano dydžio. Bet galima naudotis ir specialia Megapari programėle telefonams, kuri veikia tiek iOS, tiek Android telefonuose. Kiek išbandėme svetainė telefone puikiai veikia tiek užkraunant per naršyklę, tiek naudojantis programėlė. Išbandant, viskas veikė išskirtinai sklandžiai ir sparčiai.

Megapari koeficientai ir statymų pasiūla

Šioje svetainėje rasite platų ir gilų sporto šakų ir varžybų pasirinkimą. Megapari pasižymi gerais lažybų koeficientais įvairiose futbolo lygose, prie kurių prisideda ir jau minėtas šeštadieninis futbolo lažybų bonusas. Kai kuriose rungtynėse yra iki kelių šimtų statymų kategorijų, tad galima išnaudoti visas savo žinias apie sportą ir konkrečius žaidėjus.

Prie jau minėto plataus sporto šakų pasirinkimo prisideda ir galimybė lažintis už populiariausių lygų varžybas. Taip pat nemažas pasirinkimas, norint statyti už įvairias Azijos sporto šakas ir lygas. Galima lažintis ir už kai kurias abstraktesnes kategorijas – pavyzdžiui, kuri šalis artėjančioje Olimpiadoje laimės daugiausiai aukso medalių.

DUK. Dažnai užduodami klausimai