300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Betsafe pasveikinimo premija

200€ Pasveikinimo Premija
GAUTI

„BetSafe“ yra viena patikimiausių pasaulyje sporto lažybų bendrovių, daugiausia dėmesio skirianti lažyboms prieš rungtynes ir tiesioginėms lažyboms žaidimo metu. 2006 m. gavusi ES sporto lažybų licenciją, ji tapo viena didžiausių ir populiariausių internetinių sporto lažybų svetainių. „Betsafe“ akcijos ir premijos padeda pritraukti naujų klientų ir džiugina esamus.

Betsafe pasveikinimo premija
💰 Sporto pasveikinimo premijaPasveikinimo Premija iki 200€
🎁 Pasiūlymo kodas
📱 mobilioji versijaAndroid, iOS
💳 Mažiausia įmokos suma10 €

 

BetSafe sporto pirmos įmokos premija

betsafe pasveikinimo premija

Su „Betsafe“ naujojo kliento pasiūlymu jūsų įmokos bus papildytos 50 % iki 100 €. Norėdami pasinaudoti šia „Betsafe“ premija, turite tik užsiregistruoti ir įnešti bent 10 € įmoką. Jūsų pradinis įnašas bus papildytas svetainės kreditu. Šį kreditą galėsite naudoti statydami už bet kokias BetSafe sporto šakas, iš BetSafe sporto skiltyje išvardytų šakų. Premijos suma bus automatiškai pašalinta iš kliento lažybų sąskaitos, jei per 30 dienų nebus įvykdytos lažybų sąlygos. Prieš atsiimant „Betsafe“ premijos sumą, ji turi būti peržaista 10 kartų su bendru 1,85 ar didesniu koeficientu. Apyvartos reikalavimo būklę galima matyti žaidėjo paskyroje (skyrelyje „Mano paskyra“>„Premijos“).

Nuolaidos kodas

Jūsų įmoka bus papildyta 50 % iki 100 € su „Betsafe“ naujų klientų akcija, panaudojuse premijos kodą MEL100GRATIS.

 

Kaip gauti pirmos įmokos premiją?

betsafe pasveikinimo premija

Atlikite šiuos veiksmus, norėdami gauti premiją:

  • Atlikite pirmąją, bent 10 €, įmoką.
  • Atlikę pradinį įnašą, tiesiog įveskite premijos kodą MEL100GRATIS į savo „Betsafe“ paskyros premijos sritį (skyrelyje „Mano paskyra“, > „Premija“).

 

Betsafe premijos sąlygos

  • Pasiūlymas galioja tik naujiems klientams, atliekantiems pirmąjį įnašą.
  • Didžiausia premijos suma yra 100 €. Mažiausia įmokos suma – 10 €.
  • Sporto lažybų punkto premija bus automatiškai pervesta į jūsų lažybų sąskaitą, kai tik bus įskaitytas įnašas. Prieš išmokant premijos sumą, ją reikia išlošti 10 kartų su bendru 1,85 ar didesniu koeficientu. Apyvartos reikalavimo statusą galite matyti žaidėjo „Betsafe“ paskyroje (skyrelyje „Mano paskyra“>„Premijos“).
  • Nelyginiai ir lyginiai statymai, teisingas rezultatas, statymai be veiksmų (statymai, atlikti abiejose to paties statymo pusėse) ir atšauktas statymas neįskaičiuojami į premijos statymus.
  • Premijos lažybų reikalavimai pradedami vykdyti, kai tik premijos suma pervedama į žaidėjo lažybų sąskaitą.
  • Betsafe“ premijos kodas MEL100GRATIS turi būti aktyvuotas per 7 dienas nuo įmokos įskaitymo dienos.
  • Jei lažybų reikalavimai nebus įvykdyti per 30 dienų, premijos suma bus automatiškai išimta iš kliento lažybų sąskaitos.
  • Žaidėjai vienu metu gali turėti tik vieną aktyvią sporto lažybų premiją.

 

Apibendrinimas

Šioje svetainėje pateikiami specialūs pasiūlymai, pritaikyti kiekvieno žaidėjo poreikiams ir reikalavimams. Su „BetSafe“ naujo žaidėjo premija galite būti tikri, kad gausite kokybiškas paslaugas, paremtas puikiu sporto lažybų palaikymu ir nuostabiomis akcijomis. Jei susidursite su sunkumais, galite naudotis pokalbiais gyvai, kad galėtumėte tiesiogiai susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi, o atsakingi asmenys padės jums geriau suprasti statymų ir lažybų rūšis, kur turėtumėte atlikti statymus.

GAUTI
Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas
Gauti visas premijas el. paštu
DUK. DUK