300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Olybet mobiliosios programėlės apžvalga: Android ir iOS

betting apps

OlyBet yra internetinė lažybų bendrovė, siūlanti platų sporto, kazino ir pokerio žaidimų asortimentą. Vis dėlto šiuo metu jie neturi atskiros mobiliosios programos, skirtos bet kuriam Android įrenginiui. Tai nereiškia, kad negalite žaisti OlyBet platformoje iš savo telefono. Norėdami prisijungti prie OlyBet programėlės, galite tiesiog naudoti mobiliąją naršyklę ir būsite nustebinti, kaip gerai viskas yra optimizuota.

Jei norite patirti geriausią įmanomą patirtį su mobilia Olybet versija, savo telefone visada turėkite naujausią atnaujinimą. Daugelis žmonių linkę į tai nekreipti dėmesio, tačiau daugeliu atvejų tai gali gerokai pagerinti telefono veikimą, nes kiekviena internetinė lažybų svetainė yra labai apkrauta.

 

Vartotojo patirtis

OlyBet Android įrenginiams siūlo savo mobiliąsias paslaugas be programėlės, kurios veikia nepriekaištingai. Skirtingai nuo daugelio kitų lažybų bendrovių, žaisdami telefonu neprarasite jokio turinio ar naudotojo patirties.

Nepriklausomai nuo to, ar naudojate Android, ar iOS įrenginį, vis tiek galėsite naudotis OlyBet mobilijąja versija per naršyklę. Viskas gerai organizuota ir lengvai pasiekiama, todėl neturėtumėte nerimauti, kad praleisite kai kurias funkcijas.

Nors OlyBet mobilioji versija turi daugybę lažybų galimybių, atrodo, kad populiariausias yra sporto skyrius. Čia galima rinktis iš daugiau nei 30 skirtingų sporto šakų. Galite lažintis net politikos srityje, kuri su kiekviena diena tampa vis populiaresnė.

Vis dėlto jų futbolo galimybės yra pažangesnės nei kitos. Čia galite lažintis beveik už kiekvieną svarbiausią pasaulio lygą. Žinoma, nepamirškime ir įvairių tarptautinių turnyrų, tokių kaip Čempionų lyga, FA taurė ir kt. Galime drąsiai teigti, kad tai viena geriausių vietų kiekvienam futbolo gerbėjui.

Vienintelis dalykas, į kurį iš tikrųjų turite atkreipti dėmesį, yra jūsų ryšys su internetu. Kaip žinote, internetinių lažybų bendrovių svetainės yra labai apkrautos, o tai gali sunaudoti didelį kiekių jūsų mobilių duomenų.

olybet mobile app

 

Kaip atsisiųsti Olybet programėlę?

Kaip ir minėjome anksčiau mobiliosios programėlės Olybet neturi. Net jei ieškosite Olybet programėlės atsisiųsti Google Play arba AppStore, jos nerasite. Tačiau pateikiame žingsnius, kaip lengvai pasiekti lažybas Olybet svetainėje:

 • Atsidarykite naršyklę;
 • Eikite į OlyBet.lt;
 • Prisijunkite prie savo paskyros.

IOS paprastai veikia šiek tiek sklandžiau nei Android, todėl, jei turite iOS įrenginį, greičiausiai turėsite geresnę patirtį.

OlyBet yra vienas didžiausių lažybų organizatorių pasaulyje, todėl manome, kad tik laiko klausimas, kada jie išleis savo programėlę. Juk mobiliosios lažybos su kiekviena diena tampa vis populiaresnės.

 

Statymai gyvai

OlyBet mobiliosios tiesioginės lažybos veikia lygiai taip pat, kaip ir kompiuterio svetainėje. Tai reiškia, kad galite lažintis dėl įvairių šiuo metu vykstančių tiesioginių rungtynių. Nesvarbu, ar tai būtų futbolas, elektroninis sportas, ar tenisas, labai tikėtina, kad visada rasite už ką lažintis. Stebėdami rungtynes gyvai, galite gerokai padidinti savo sėkmės galimybes.

 

Olybet programėlės mokėjimo būdai

Čia apžvelgiame visus mokėjimo budus.

Olybet pinigų išėmimas

Pirmoji priemonė, kuri visuose situacijose yra visiškai neįkainojama, yra pinigų išmokėjimo galimybė.

OlyBet šiuo atžvilgiu žengia dar vieną žingsnį į priekį, nes turi automatinio pinigų išmokėjimo ir dalinio pinigų išmokėjimo galimybę. Abi jos veikia taip, kaip rodo jų pavadinimai, todėl galite labai lanksčiai atlikti statymus.

Minimalus išėmimas – 5 EUR.

Olybet pinigų įmokėjimas

Visi OlyBet siūlomi mokėjimo būdai yra saugūs, todėl nėra ko nerimauti. Tiesą sakant, ši lažybų bendrovė naudoja pažangiausias technologijas, kai kalbama apie saugumą. Štai keli mokėjimo būdai:

 • Visa
 • Skrill
 • MasterCard
 • Swedbank
 • Paysera
 • Luminor
 • SEB

Minimalus depozitas – 2 EUR.

 

Klientų aptarnavimas

OlyBet aptarnavimo komanda yra labai atsidavusi ir profesionaliai bendrauja su klientais. Greiti atsakymai, ekspertų pagalba ir greitai priimami sprendimai yra klientų aptarnavimo tarnybos sinonimai.

Veiksmingiausias būdas susisiekti su OlyBet yra internetinis pokalbis. Tai galite padaryti kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 00:00 val. Taip pat su jais galite susisiekti el. paštu, adresu support@olybet.com. Jie atsako gana greitai, todėl nėra ko nerimauti.

 

Apibendrinimas

Olybet mobili versija veikia greitai, ją paprasta naudoti ir ji veikia be klaidų, todėl klientai gali išbandyti viską, ką siūlo OlyBet. Kalbant apie tai, ką jie gali pasiūlyti, OlyBet mobiliojoje versijoje yra viskas, ką galima rasti ir kompiuteriams skirtoje versijoje.

Tačiau Olybet gali būti problema tiems, kurie mėgsta naudotis mobiliosiomis programėlėmis, o ne mobiliąja svetaine. Programėlės kraunasi sklandžiau ir greičiau nei įprasta mobilioji svetainė, todėl dauguma žmonių vis dar renkasi programėles. Dėl to, kad nėra programėlės, ištikimi programėlių naudotojai gali atsisakyti Olybet ir rinktis kitas lažybų platformas, kurios turi vietines programėles.

 

Pliusai ir minusai

Štai keli pliusai ir minusai vertinant Olybet:

Pliusai:

 • Galite rinktis iš daugybės lažybų variantų;
 • Patogi vartotojo sąsaja;
 • Greitas registracijos procesas.

Minusai:

 • Nėra mobilios programėles;
 • Iš pradžių gali būti sunku orientuotis.
Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas
DUK. Dažniausiai užduodami klausimai