300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Optibet mobiliosios programėlės apžvalga: Android ir iOS

betting apps

Optibet yra lažybų bendrovė, kuri startavo 2013 m. Jie siūlo klientams lažintis iš įvairių sporto šakų. Daugiausia dėmesio skiria išskirtinai Skandinavijos šalims, Lietuvai ir taip pat visai likusiai Europai.

Optibet mobili versija yra pritaikyta įvairiems įrenginiams. tačiau mobiliosios programėlės neturi. Visgiai yra daugiau privalumas, nei trūkumas, nes jums ne tik nereikės rūpintis Optibet mobiliosios programėlės atsisiuntimu, bet ir galėsite akimirksniu pasiekti naujausius lošimo vietos pasiūlymus, per bet kurią naršyklę.

 

Vartotojo patirtis

Mobiliojoje versijoje siūlomi tie patys statymai, kaip ir interneto versijoje. Statymai rūšiuojami pagal sporto šakas, turnyrus ir abėcėlės tvarka. Pradžioje galėsite rasti populiariausius artėjančius sporto įvykius. Sporto entuziastai čia tikrai ras visus populiarius statymus, net ir tų sporto šakų, kurios nėra būdingos šiam regionui. Lažybų skiltyje rasite ne tik sporto, bet ir pramogų bei politinių įvykių, pavyzdžiui, Oskarų apdovanojimų laimėtojus, kas laimės daugiausia balsų visuotiniuose rinkimuose ir t.t.

Kairėje puslapio pusėje rasite tokį patį pramogų pasirinkimą kaip ir internetinės versijos viršuje – specialius pasiūlymus, įskaitant galimą premijos kodą, sporto, gyvų lažybų, gyvų kazino, lažybų žaidimų ir pokerio pasiūlymus.

Galimas trūkumas – naršymas po puslapius. Interneto versijoje galima atidaryti kelis skirtukus su sporto šakomis ir turnyrais, o mobilioje Optibet versijoje tokios galimybės nėra ir kiekvieną kartą reikia naršyti po skirtukus, kad pasirinktumėte kitą įvykį, kitą sporto šaką ar kitą šalį.

Jei žaidėjas įpratęs lažintis tik dėl populiariausių sporto įvykių, mobilioji versija gali tapti tikru iššūkiu.

 

Kaip naudotis Optibet mobiliąja versija?

Atlikę du paprastus veiksmus, galėsite statyti Optibet mobiliojoje svetainėje.

 • Norėdami pradėti, tiesiog nueikite į optibet.lt savo Android arba iPhone telefono pagalba ir pasirinkite „Prisijungti dabar“.
 • Pirmajame žingsnyje turėsite nurodyti savo el. pašto adresą ir pasirinkti slaptažodį.
 • Taip pereisite prie paskutinio žingsnio, kuriame turėsite įvesti įprastą asmeninę ir kontaktinę informaciją. Tai jūsų vardas, pavardė, gimimo data, telefono numeris.
 • Įsitikinkite, kad užpildėte visus privalomus laukus, ir kai būsite pasiruošę, galėsite atlikti pirmąjį indėlį Optibet mobiliojoje versijoje ir gauti pradinę premiją.

 

Statymai gyvai

Niekas neprilygsta tiesioginių įvykių lažyboms. Pasiimkite gėrimą, telefoną ir atsipalaiduokite statydami už vykstančius įvykius! Ar gali būti dar geriau? Optibet android mobilioje aplinkoje lažybas gyvai rasite specialioje sporto lažybų knygelės kortelėje. Visos prieinamos sporto šakos ir rungtynės suskirstytos į kategorijas pagal tipą, o filtruoti jas galite naudodamiesi kairėje esančiu meniu arba tiesiog spustelėdami piktogramas pagrindiniame lange.

Viena iš naudingiausių tiesioginių lažybų funkcijų yra nedidelis meniu, esantis pagrindinėje tiesioginių lažybų juostoje. Jame galite pasirinkti, ar norite statyti už rungtynes, handicapus, virš/už ir t. t. Nors ši lažybų skiltis neturi tokių ypatingų funkcijų kaip tiesioginė transliacija, tačiau jos daugiau nei pakanka norint lažintis dėl mėgstamų sporto šakų.

Optibet lazybos liet

 

Optibet programėlės mokėjimų būdai

Čia apžvelgsime visus Optibet Android bei iOS mokėjimo budus.

Optibet sąskaitos papildymas programėlėje

Optibet savo klientams siūlo įvairius būdus, kaip papildyti savo sąskaitas:

 • Mastercard
 • Visa
 • Skrill
 • Neteller
 • Euteller

Optibet programėlėje pinigų išėmimas

Galite naudotis populiariomis e. piniginėmis, kurios leis jums mėgautis itin greitu pinigų išėmimu. Be to, nereikia rūpintis jokiais mokesčiais. Tačiau tik tuo atveju, jei planuojate atlikti operacijas eurais. Visais kitais atvejais bus taikomi nedideli tarpbankiniai mokesčiai, kurių neišvengsite.

Galiausiai Optibet pavedimai užtrunka tik vieną dieną, kol gaunami patvirtinimai ir pinigų išsiuntimai. Kaip jau minėta, tai reiškia, kad pinigai išmokami akimirksniu, naudojant elektronines pinigines, o visais kitais atvejais galima laukti kelias dienas.

 

Klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas teikiamas pokalbiais telefonu ir el. paštu. Tiesioginio pokalbio agentai atsako laikotarpyje nuo 8 iki 21 val.

Mūsų patirtis rodo, kad agentai buvo labai draugiški, pasirengę padėti ir nesistengė priversti mūsų užsiregistruoti. Visa jų pateikta informacija pasirodė esanti teisinga.

 

Apibendrinimas

Bendrovė siūlo paprastą ir funkcionalią svetainę, daug sporto lažybų ir azartinių lošimų, gerus koeficientus ir premijas. Taip pat galite pasinaudoti profesionalios pagalba, kuri greitai atsako į žaidėjų užklausas. Tačiau nedidelis mokėjimo būdų pasirinkimas, mobiliosios aptibet programėles atsisiuntimo galimybėsnebuvimas ir sporto renginių nebuvimas gali šiek tiek nuvilti klientus. Tačiau jie nėra kritiniai.

 

Pliusai ir minusai

Čia pateikiami keli pliusai bei minusai vertinant Optibet mobiliąją versiją.

Pliusai:

 • Platus žaidimų pasirinkimas;
 • Momentinis įmokėjimas;
 • Greitas išmokėjimas, palyginti su kitais operatoriais.

Minusai:

 • Klientų aptarnavimas nėra prieinamas 24 valandas per parą;
 • Mažai įmokėjimo/išmokėjimo būdų.
Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas
DUK. Dažniausiai užduodami klausimai