300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

Topsport bookie apžvalga

4.5/5
100 % Pirmojo ĮNaŠO Ne Daugiau Kaip 200€
Premija
100% Pasveikinimo Premija iki 200€
Topsport yra pirmoji ir didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje, pradėjusi veikti 2002 m. kaip pirmoji Lietuvoje įsteigta lažybų bendrovė. Bėgant metams…
Pliusai
 • Galite lažintis dėl bet kokio sporto įvykio, nesvarbu, kada ir kur
 • Turi platų lažybų rinkų ir koeficientų pasirinkimą
 • Lengva naudoti ir pasiekiama iš bet kurios vietos, bet kuriame įrenginyje
 • Siūlomi įvairūs mokėjimo būdai, įskaitant banko pervedimą, kredito korteles, išankstinio mokėjimo korteles ir kt
 • Klientų aptarnavimo komanda visą parą dirba el. paštu, tiesioginiu pokalbiu, skambučiais telefonu arba „Skype“
Minusai
 • Mobiliojoje versijoje negalime matyti, kurios komandos žaidžia ir kokia jų pozicija.
 • Mokėjimai gali trukti ilgiau, nei kitose lažybų bendrovėse

Topsport Lietuva yra lažybų bendrovė, siūlanti sporto, politikos ir pramogų lažybų koeficientus. Įmonė buvo įkurta teikia savo paslaugas nuo 1999m. Pagrindinis Topsport lažybų biuras įsikūręs Vilniuje, o dukterinės bendrovės veikia Londone ir Stokholme.

Topsport siūlo lažybų galimybes įvairių sporto šakų rinkose, pavyzdžiui, futbolo, krepšinio, teniso, ledo ritulio ir kitų. Taip pat siūloma lažintis dėl politikos ir pramogų įvykių, pavyzdžiui, Oskarų ar Eurovizijos dainų konkurso. Įmonė turi daug lojalių klientų, kurie vertina kokybiškas paslaugas ir konkurencingas kainas.

 

Patikimumas

Topsport yra lažybų bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia nuo 2003 m. Ji turi pilną valstybinės lošimų priežiūros tarnybos licenciją ir yra įtraukta į Lietuvos lažybų tarpininkų registrą.

Bendrovė įsitvirtino, kaip viena iš pirmaujančių internetinių lažybų bendrovių rinkoje ir siūlo platų sporto lažybų galimybių spektrą, įskaitant lažybas gyvai, virtualias sporto šakas, kazino žaidimus ir pokerio turnyrus.

Bendrovė turi stiprų prekės ženklą ir reputaciją Lietuvos rinkoje. Ji turi įspūdingą sporto renginių, tokių kaip „La Liga“, „Premier“ lyga, „Bundesliga“, Čempionų lyga, Europos lyga ir Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybų portfelį.

 

Kodėl turėtumėte rinktis Topsport Lietuva?

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti Topsport kitam lažybų statymui:

 • Topsport yra stabiliausias ir patikimiausias lažybų organizatorius Lietuvoje;
 • Galite rasti geriausius visų sporto šakų, įskaitant futbolą, krepšinį ir tenisą, koeficientus;
 • Įmonė turi ilgą patirtį lažybų srityje, o tai įrodo jos profesionalumą;
 • Įmonė savo klientams siūlo puikias premijas ir patrauklias akcijas.

 

Topsport mobilioji programėlė Android ir iOS įrenginiams

 • Android Topsport mobilioji programėlė

Naudinga ir patogi mobilioji lažybų programėlė, kurią galite naudoti savo Android įrenginyje. Programėlėje galite atlikti statymus už visas sporto šakas ir turnyrus, įskaitant futbolą, krepšinį, tenisą ir daugiau nei 50 kitų sporto šakų. Ji prieinama lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

 • Topsport mobilioji programėlė iOS įrenginiams

Naudinga ir patogi mobilioji lažybų programėlė, kurią galite naudoti savo iOS įrenginyje. Programėlėje galite atlikti statymus už visas sporto šakas ir turnyrus, įskaitant futbolą, krepšinį, tenisą ir daugiau nei 50 kitų sporto šakų.

topsport lt lazybos

 

Mokėjimo būdai

 • Topsport pinigų įnešimas

Topsport lažybų sąskaitų įmokų mokėjimo būdai yra keli. Tokie kaip Visa, MasterCard ir Maestro. Taip pat įmokas galite atlikti naudodamiesi Skrill, Neteller ir PaySafeCard mokėjimo būdais.

 • Topsport pinigų išėmimas

Iš Topsport lažybų sąskaitos galite išimti pinigus naudodami Visa, MasterCard ir Maestro korteles. Taip pat galite naudotis Skrill, Neteller ir PaySafeCard įmoku būdais, kad lėšos grįžtų į jūsų banko sąskaitą.

 

Pirmojo pinigų įnešimo premija

Pasveikinimo premija yra pirmojo įnašo premija. Mažiausia įmokos suma yra 10 €, o didžiausia premijos suma – 100 €. Didžiausia bendra sveikinimo premijos išmoka yra 200 €.

Kad gautumėte sveikinimo premiją, savo sąskaitoje turite atlikti statymus, kurių vertė ne mažiau kaip 30 kartų viršija jūsų įmokos vertę. Pavyzdžiui, jei įnešėte 20 €, turėsite atlikti TopSport statymų už ne mažiau kaip 600 kartų didesnę sumą (20 € x 30 = 600).

Didžiausia sveikinimo premijos išmoka yra 200 €, kai įvykdote visus reikalavimus per 90 dienų nuo pirmojo įnašo atlikimo.

 

Kiti pasiūlymai ir akcijos

Topsport pasiūlymai ir akcijos nuolatiniams naudotojams:

 • Lažybos. Gaukite 100 % premiją už pirmąją įmoką iki 500 eurų.
 • Topsport. Gaukite 25 % premiją už 50 eurų įmoką.
 • Bonus Cashback. Gaukite 10 % pinigų grąžinimą už visus savo statymus.

 

Registracijos procesas Topsport

Norėdami užsiregistruoti Topsport Lietuva, vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais:

 1. Spustelėkite puslapio viršuje esantį mygtuką „Registruotis“.
 2. Užpildykite savo asmeninę informaciją ir sukurkite slaptažodį, kurį naudosite prisijungdami prie savo paskyros.
 3. Jei norite įnešti pinigus į savo sąskaitą, pasirinkite „Įnešti“. Tada pasirinkite, kokį mokėjimo būdą norite naudoti.
 4. Atlikę visus šiuos veiksmus, puslapio apačioje dar kartą spustelėkite „Registruotis“!

 

Sporto lažybos Topsport

Topsport yra viena geriausių internetinių lažybų svetainių Lietuvoje. Svetainėje siūloma daugiau nei 5 000 sporto įvykių, todėl galite statyti už savo mėgstamas komandas, žaidėjus ir lygas.

 • Štai ką jie siūlo:
 • Futbolas
 • Krepšinis
 • Rankinis
 • Tinklinis
 • Ledo ritulys
 • Amerikietiškas futbolas
 • Beisbolas
 • Tenisas

topsport lazybos

 

Lažybos gyvai

Topsport – tai lažybų platforma, kurioje vartotojai gali lažintis gyvai. Topsport lažybos gyvai leidžia atlikti statymus už sporto įvykius realiuoju laiku, o tai reiškia, kad jums nereikia laukti, kol baigsis įvykis, ir tik tada atlikti statymą. Vietoj to galite atlikti statymus vos prasidėjus įvykiui arba net paties įvykio metu.

Live lažybas galima atlikti už visus svarbiausius sporto įvykius, pavyzdžiui, futbolo rungtynes, krepšinio varžybas ir teniso mačus. Svetainėje taip pat siūlomos tiesioginės transliacijos galimybės, kad galėtumėte stebėti žaidimą ir tuo pat metu atlikti statymą.

 

Topsport koeficientai ir rinkos

Statymų koeficientai sudaryti pagal populiariausias lažybų parinktis ir juos galima pasiekti iš bet kurios vietos naudojant stacionarius kompiuterius arba mobiliuosius įrenginius. Topsport siūlo daugelio rinkų tiesioginės transliacijos koeficientus ir leidžia klientamslengvai atlikti statymus už savo mėgstamas komandas.

Topsport yra lažybų bendrovė, turinti platų rinkų sąrašą. Vidutinis koeficientas yra 1,76, o mažiausias statymas – 0,25 €.

Galimos šios rinkos: Pinigų linija ir „Over/Under“, 1-oji ir 2-oji rungtynių pusės, namų pergalė, lygiosios, svečių pergalė, Azijos handicapas (1X2), Europietiškas handicapas (1X2), viso laiko rezultatas ir pusės laiko rezultatas.

 

Apibendrinimas

Topsport yra puikus lažybų tarpininkas, siūlantis gerus koeficientus ir daugybę rinkų. Ji turi patogią vartotojo sąsają ir mobiliąją programėlę, todėl yra viena geriausių lažybų svetainių futbolo gerbėjams, norintiems atlikti pirmąjį statymą. Topsport lažybos teikia daugelio rinkų tiesioginės transliacijos koeficientus ir leidžia vartotojams lengvai atlikti statymus už savo mėgstamas komandas.

DUK. DUK