300€ pasveikinimo premija bonus
Gauti

TopSport Premijos

(1)
Filtras
  • Premija
    100% Pasveikinimo Premija iki 200€
    Topsport yra pirmoji ir didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje, pradėjusi veikti 2002 m. kaip pirmoji Lietuvoje įsteigta lažybų bendrovė. Bėgant metams…

TOPsport yra azartinių lošimų pramonės pradininkė ir didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje. Ji pradėjo savo veiklą 2002 m. TOPsport yra pirmasis Lietuvoje įsteigtas lažybų organizatorius. TOPsport aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos sporto pasauliu. Bendrovės partneriai yra FK Žalgiris, IGF kovos federacija, Lietuvos krepšinio lyga RKL, taip pat UNICEF organizacija. TOPsport yra patikima Topsport premijų kodus teikianti lažybų bendrovė, kurioje galima žaisti ir atlikti statymus. Ją licencijavo Lietuvos lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Lažybose dalyvauti ir naudotis TOPsport premijų kodais gali tik žaidėjai iš Lietuvos.

Žemiau yra pateikiamos žaidėjų labiausiai pamėgtos Topsport premijos,kurias galite panaudoti jau šiandien.

premijos topsport

Premijos kurias galite rasti TOPsport

TOPsport yra lažybų įmonė , kuri savo žaidėjams siūlo daugybę lažybų galimybių. Šiuo metu TOPsport nesiūlo jokių Topsport bonus kodų. Taip gali būti todėl, kad TOPsport daugiausia dėmesio skiria tam, kad savo žaidėjams suteiktų puikią sporto lažybų patirtį. Tačiau tik laiko klausimas, kada įmonė pasiūlys savo klientams TOPsport premijos kodų įvairiems žaidimams ar lažyboms.. Tad jei ieškote, lažybų tarpininko, kuris reguliariai siūlo bonus kodus, rekomenduojame apsilankyti TOPsport svetainėje dažniau ir sekti naujienas.

Registracijos premija

Daugelis kitų lažybų bendrovių siūlo įvairius registracijos bonusus, kur tuo tarpu TOPsport tokios funkcijos nesiūlo.Taip yra todėl, kad jie mano, jog jų produktas yra pakankamai stiprus, ir pasveikinimo, arba dar kitaip vadinamas registracijos bonusas, jiem nėra reikalingas. Tačiau, kas ten žino, galbūt lažybų tarpininkė dar sugalvos sukurti TOPsport bonus kodą 2022 metams.

Gauti visas premijas el. paštu
Author
Marius Jankauskas
Esu 20-metis entuziastingas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis sportui ir besidomintis lažybomis. Stengiuosi užtikrinti, kad mano apžvalgose būtų pateikiama tik naujausia ir tikslingiausia informacija.
Straipsnio įvertinimas
4/5
1 balsas